Alufire Dikte: 54 mm

Op voorraad

De Gouw Handelmaatschappij is een groothandel, geen verkoop aan particulieren.

Bent je geïnteresseerd in onze producten neem dan contact op.

Het AluFire® deurpaneel kan worden ingezet in een brandwerende deur kozijncombinatie. Het paneel heeft een dikte van 54 mm maar is ook leverbaar in een dikte van 61 mm of 63 mm. Doordat het deurpaneel tijdens de brandtest EN 1634-2008 ruimschoots voldeed aan de 30 minuten-eis mag zowel de lengte alsook de breedte worden vergroot met 15% met inachtname van het niet overschrijden van een oppervlaktevergroting van 20%. Dit betekent concreet dat het deurpaneel een maximale breedte van 109 cm en een maximale hoogte van 270 cm mag hebben. De oppervlakte mag hierbij 2,68 m² niet overstijgen.

Vanzelfsprekend is de AluFire® ook verkrijgbaar in een conventionele (niet brandwerende) uitvoering.
De naam is dan AluCorkPlex®

 
Read more

Alufire Dikte: 54 mm

Gegevens

Specificaties

Diktes
54 mm, 61 en 63 mm

Afmeting
2350 x 950 mm alsmede 15% hoger en/of 15 breder met een maximale oppervlaktevergroting van 20% Lengte: maximaal 270 cm, breedte: maximaal 109 cm. Pasmaat op aanvraag.

Dekplaten
AluPlex® van 7,5 tot 12 mm

Opbouw
2-zijdig infreesbare dekplaten en vulling van geëxpandeerde kurkplaat. AluFire® is voorzien van 2 stuks dampremmende aluminium inlagen à 0,3 mm

Afwerking
Toplaag fineer: Okoumé schilfineer

Verlijming
Exterieur

Levertijd
In overleg

Toepassing
Brandwerende buitendeur. Ook leverbaar in niet-brandwerende uitvoering als AluCorkPlex®

Meer informatie
Materiaal
Okoume
Afmeting
215 x 95 cm
Lengte
215
Breedte
95
Dikte
54
FSC mogelijk
Ja
FSC standaard
Ja
Certificaat Code
FSC® Mix 70%
CE Markering
CE2+
Densiteit
450
Komo
Nee
Formaldehyde emissie
E1