Ons Team

Ton de Gouw

De Gouw Handelmaatschappij BV, is in 1984 opgericht door Ton de Gouw. Dit familiebedrijf heeft meer dan 130 jaar ervaring voor u in huis. Gedreven door vakmanschap staan we bijna dag en nacht voor u klaar.

Inmiddels ben ik Ton de Gouw al enkele jaren met pensioen en heb ik vol vertrouwen in 2012 de onderneming overgedragen aan het onderstaande team.

Dit team heeft de succesformule doorgezet. De Gouw Handelmaatschappij staat nog altijd voor scherpe prijzen, snelle levering maar vooral voor onafhankelijkheid, kwaliteit en betrouwbaarheid.

Directie

Jeroen

Algemeen directeur
E-mail: jeroen@degouw.nl
Telefoon: 06-55178655

Jean-Paul

Adjunct directeur
E-mail: jean-paul@degouw.nl
Telefoon: 06-25058030

Binnendienst

Bram

Email bram@degouw.nl
Telefoon 06-28960237

Hans

Email hans@degouw.nl
Telefoon 06-147330333

Buitendienst

Alex

Rayon Zuiden
Email alex@degouw.nl
Telefoon 06-46374286

René

Rayon Noorden
Email rene@degouw.nl
Telefoon 06-51160008

Administratie en Expeditie

Irma

Boekhouding
Email irma@degouw.nl
Telefoon 0161-455050

Edwin

Expeditie
Email edwin@degouw.nl
Telefoon 0161-454526

Expeditie

Sjef

Jan